RESITRIX® hidroizoliacinių EPDM membranų gaminiai netelpa į jokias įprastinių stogo dangų kategorijas. Juos galima priskirti tiek vieno sluoksnio dengimo membranų kategorijai, tiek bituminėms, tiek savaime limpančioms stogo dangoms, membranoms.

Stogdengio ar montuotojo darbas yra vienas iš pavojingiausių Pasaulyje. Tai parodo ir dideli šių darbuotojų draudimo tarifai. Tačiau, kai kurios rizikos gali būti sumažintos, priklausomai nuo medžiagos, kuri yra naudojama stogo hidroizoliacijai.

RESITRIX® gaminiai yra atsparūs atmosferoje esančioms cheminėms medžiagoms ir pramonės išmetamiems teršalams. Šios hidroizoliacinės membranos yra sudarytos iš ekologiškų ir saugių produktų: stiklo, EPDM, TPE ir modifikuoto bitumo. 

Vienas iš RESITRIX® privalumų yra greitas ir paprastas montavimas. Rulonai yra sujungiami jų kraštus sulydant karšto oro fenu - arba mašininiu, arba rankiniu. Feno antgalis pakišamas po viršutiniu rulonu ir štai kas tada atsitinka:

Niekada anksčiau nebuvo taip lengva ir saugu taikyti geriausios kokybės hidroizoliacijos sistemas su beveik neribotomis pritaikymo galimybėmis. Visi gaminiai garantuoja puikią jūsų stogo projekto kokybę ir geriausią sprendimą.

Dėl aukštos kokybės modifikuoto bitumo pagrindo, RESITRIX® hidroizoliacinė EPDM membrana gali būti lengvai ir saugiai montuojama ant praktiškai visų paviršių. Sujungiamų rulonų siūlės yra greitai ir paprastai sulydomos su karšto oro fenu

Plastifikatoriai yra cheminės medžiagos, kurios yra dedamos į kai kurias plastiko ir sintetines medžiagas tam, kad padarytų jas minkštas ir elastingas. Tačiau jie gali sukelti rimtą pavojų sveikata. Kai kurie plastifikatoriai linkę leisti dujas.

RESITRIX® produktai siūlo patikimą ir aukštą plokščių stogų apsaugą ilgesniam nei 50 metų laikotarpiui. Stogo hidroizoliavimo galimybės su RESITRIX® membranomis yra beribės: įvairių stogo konstrukcijų, stoglangių, kaminų, praėjimų.

Dėka viršutinio EPDM sluoksnio (etileno propileno dieno monomerų - sintetinio kaučiuko), RESITRIX® hidroizoliacinių membranų neveikia UV spinduliai, oro kaita ir temperatūrų svyravimai. RESITRIX® yra ypatingai atspari senėjimui.

Su RESITRIX® galima greitai ir lengvai montuoti bei detalizuoti net geometriškai sudėtingiausius mazgus. Stogai niekada nėra idealiai kvadratiniai ar plokšti - yra ir stogo įdubų, kaminų, latakų, parapetų, į kuriuos reikia atsižvelgti. 

RESITRIX® turi nepriklausomo CREM tyrimo "Būvio ciklo įvertinimas" akreditaciją, įrodančią šių hidroizoliacinių membranų poveikį aplinkai per visą eksploatavimo laikotarpį - nuo gamybos, per visą tarnavimo laikotarpį ir sunaikinant.

Visos RESITRIX® hidroizoliacinės membranos yra perdirbamos ir tai patvirtina mūsų norą būti atsakinga aplinkai įmone. EPDM hidroizoliacinės membranos cheminės sudėties dėka, membranos tarnavimo laikas siekia kelis dešimtmečius.

Vėjas, lietus, saulė, karštis, užšalimo ir atšilimo ciklai neturi jokios įtakos RESITRIX® hidroizoliacinėms EPDM membranoms, todėl jos tampa atsparios senėjimui bei patikimiausiu ir ilgalaikiu sprendimu jūsų stogui.

RESITRIX® hidroizoliacinės EPDM membranos nesitraukia dėl įterpto vulkanizuoto optinio stiklo pluošto, bei 100% plastifikatorių nebuvimo. RESITRIX® hidroizoliacinės membranos turi įrodytą lankstumą, esant net -40°C.