KAIP ATSIRADO RESITRIX® ?

RESITRIX®
CARLISLE® CM EUROPE

Nuo 1856 m. PHOENIX AG - to meto aukštos kokybės techninių elastomerų produktų gamybos milžinas - pradėjo techninių gumos produktų (sintetinio kaučiuko) gamybą Hamburge, Vokietijoje, ir nuo tada, per 150 m. įmonės istoriją, padarė didžiausią pažangą šios pramonės srityje, kurios joks kitas gamintojas negalėjo pranokti.

Hidroizoliacinės membranos išliko pagrindine įmonės veikla ir 1970 m. buvo sukurtas naujas produktas "Flamtrix" - EPDM membrana, sustiprinta TPE armuojančiu sluoksniu, kuri tuo metu buvo prilydoma naudojant atvirą liepsną.

Po daugelio tyrimų ir bandymų metų, produktų vystymo komandai pavyko sukurti tuo metu unikalų produktą, kuris buvo sustiprintas stiklo pluoštu. Labai lanksti vieno sluoksnio membrana, sujungianti modifikuoto bitumo ir EPDM gumos privalumus į vieną medžiagą. Ji buvo greitai ir saugiai montuojama naudojant karšto oro feną. Taip gimė RESITRIX®.

2004 m. PHOENIX AG perėmė Continental AG, o 2007 m. ši susijungė su ContiTech AG.

2008 m. PHOENIX Dichtungstechnik (PDT hidroizoliacijos skyrius) atsiskyrė iš Continental grupės, vadovybei nusprendus išpirkti kompaniją ir toliau tęsti turtingą istoriją, gaminant aukštos kokybės techninių elastomerų produktus Hamburge ir Waltershausen, Vokietijoje.

2011 m. vasarą prasidėjo dar vienas naujas ir jaudinantis PDT istorijos etapas - buvo pasiektas susitarimas su CARLISLE® Companies Inc., dviems bendrovėms dirbti drauge ir taip dar greičiau plėtoti augančius PDT prekės ženklus. PDT tapo CARLISLE® Companies Inc. statybinių medžiagų skyriaus dalimi (CM). 

Taigi, dėka papildomų išteklių ir remiant CARLISLE® grupei, jau 2011 m. labai sėkmingas RESITRIX® prekės ženklas pakilo į sparčiausiai augančių prekės ženklų poziciją hidroizoliacijos sektoriuje. 

2012 m. pavasaris buvo ne mažiau reikšmingas CARLISLE® grupei. Bendrovė įsigijo Hertalan Rubber Products B.V. įmonę, EPDM hidroizoliacinės membranos lakštų gamintoją, kuri dar labiau sustiprino CARLISLE® grupės įtaką Europoje. 

2012 m. rugsėjo mėn., patvirtinant tarptautinės CARLISLE® grupės narystę, įmonės pavadinimas iš PHOENIX Dichtungstechnik buvo pakeistas į CARLISLE® Construction Materials GmbH. 

CARLISLE® Construction Materials Europe Group (CARLISLE® CM Europe), kaip globaliai diversifikuotos įmonės CARLISLE® Companies Inc. dalis, yra visiškai orientuota į Europos rinką ir tiekia visapusišką aukštos kokybės, išmaniųjų technologijų elastomerų produktus, kurių pagalba galima įgyvendinti bet kokį hidroizoliacinį sprendimą, bet kokios struktūros, apdailos, konstrukcijos stogą.

CARLISLE® CM Europe Group globoja sekančias įmones ir optimizuoja jų gamybines veiklas:

  • CARLISLE® Construction Materials GmbH (anksčiau PHOENIX Dichtungstechnik GmbH);
  • CARLISLE® Construction Materials B. V. (anksčiau Hertalan Rubber Products B. V.);
  • CARLISLE® Hardcast B. V.

Kaip CARLISLE ® Companies Inc. dalis, CARLISLE® CM Europe vienija keturis stiprius prekių ženklus po vienu stogu: 

  • Hardcast® - pramoninės juostos;
  • ALUTRIX® - garų barjerai;
  • Hertalan® - EPDM gumos lakštai;
  • RESITRIX® - hidroizoliacinės membranos.

CARLISLE® Companies Inc. yra globaliai diversifikuota įmonė, kuri per savo decentralizuotas gamybos bendrovių grupes, vadovaujamas verslo valdymo komandų, projektuoja, gamina ir parduoda platų naujoviškų produktų spektrą, aptarnaujantį įvairias rinkas.