UAB "Miško namas" įregistruota 2003 m., tačiau gamybinę veiklą pradėjo jau 1992 m. Pagrindinė įmonės veikla yra surenkamų gyvenamųjų namų, sodo kambarių, namelių, pavėsinių, sodo baldų gamyba. 

Gamykla įsikūrusi 1,48 ha privačiame žemės plote. Gamyba vyksta 4000 m2 patalpose, o sandėlyje nuolat laikoma 700-1200 m³ medienos žaliavos. Per metus įmonė gali pagaminti iki 40 vnt. 40` laivų konteinerių, t.y. 200 vnt. 12-210 m2 dydžio namų. 

Įmonė nuolat investuoja į įrengimus - visa gamykloje esanti technika įsigyta ne ankščiau nei 2003 m. Iki šiol įmonė nevykdė prekybinės veiklos Lietuvoje, visa pagaminta produkcija eksportuojama - 60 proc. į Japoniją, 40 proc. į Europos valstybes: Austriją, Vokietiją, Angliją, Olandiją, Prancūziją. 

RESITRIX® HIDROIZOLIACINĖS MEMBRANOS

2014 m. įmonė išplėtė veiklų spektrą ir Lietuvoje pradėjo pasaulinės hidroizoliacinių medžiagų lyderės CARLISLE® produktų prekybą. UAB "Miško namas" tapo vienintele RESITRIX® prekės ženklo atstove Lietuvoje. 

RESITRIX® hidroizoliacinės membranos yra patentuoti ir vieninteliai tokio tipo gaminiai pasaulyje, kurie sujungia tris naujausias statybinių medžiagų technologijas: EPDM gumą, TPE ir modifikuotą bitumą. 

Geriausia hidroizoliacinė membrana, pritaikyta kiekvienam plokščio stogo konstrukcijos tipui, su beveik neribotomis galimybes. 

RESITRIX® per pastaruosius 35 metus praktikoje įrodė neabejotinai aukštą kokybę, universalumą ir montavimo patogumą. Per šį laiką dešimtys milijonų kvadratinių metrų buvo sėkmingai sumontuoti visame pasaulyje, daugiau nei 60-yje šalių, įskaitant įvairias klimato zonas ir labiausiai ekstremalias platumas ir vietoves. 

Niekada anksčiau nebuvo taip paprasta ir saugu montuoti aukštos kokybės hidroizoliacinę sistemą su praktiškai neribotomis pritaikymo galimybėmis, tuo pačiu metu užtikrinant lankstumą, kuris leidžia optimaliai hidroizoliuoti visų konstrukcijų namo stogus. 

RESITRIX® - universali, itin patvari, lengvai montuojama vieno sluoksnio hidroizoliacinė membrana, kuri užtikrina optimaliausią našumą, efektyvumą ir pelningumą. 

RESITRIX® hidroizoliacinės membranos gali išsitempti 500%. Jos išlieka tamprios esant -40°C-120°C temperatūrai ir tarnauja daugiau nei 50 metų - patvirtinta SKZ tyrimų instituto. EPDM labai gerai atstumia vandenį ir yra atspari UV spinduliams, senėjimui be papildomos paviršiaus apsaugos. Termiškai stabili EPDM, taip pat, yra atspari plyšimui ir daugeliui chemikalų. Net ekstremaliai šaltu oru netrūkinėja ir išlieka lanksti. EPDM gumos stabilumas slypi jos kryžminėje molekulinėje struktūroje. RESITRIX® ISTORIJA