Pritaikymo sritys

Pramoniniai pastatai

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija pramoniniai pastatai, namai.

Pramonės gamyklų statybos srityse plokščias stogas pasitvirtino, kaip labiausiai ekonomiška stogo forma. Tačiau šioje, ypač jautrioje statybos srityje, pats svarbiausias iššūkis yra užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, kalbant apie absoliučią priešgaisrinę saugą. 

Skaityti daugiau...

Privatūs namai

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija privatūs, gyvenamieji pastatai, namai.

Visiškai teisingai, šiuo metu plokšti stogai yra neatsiejama stilingų ir naujoviškų privačių namų statybos sektoriaus dalis. Plokščių stogų įvairovė yra kur kas didesnė nei bet kokios kitos formos stogų, kuri leidžia įgyvendinti neįtikinamiausius kūrybinius sumanymus.

Skaityti daugiau...

Žali stogai

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija žali stogai.

Žali stogai šiandien tampa vis svarbesni tiek aplinkosaugos, tiek statybos fizikos, tiek ekonominiu požiūriu. Vandens sulaikymas, šiluminė apsauga, apsauga nuo kenksmingų teršalų ir triukšmo, stogo dangos apsauga nuo senėjimo - tai savybės, kurios šiandien tampa vis reikšmingesnės.

Skaityti daugiau...

Visuomeniniai pastatai

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija visuomeniniai, valstybiniai pastatai.

Visuomeniniai pastatai, pvz. bibliotekos ir muziejai, dažnai po savo stogu saugo neįkainojamas mūsų kultūros ir gamtos paveldo vertybes ir brangenybes, kurios turi būti išsaugotos ateinančioms kartoms. 

Skaityti daugiau...

Renovacija

Namų renovacija, rekonstrukcija RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija.

Daugelį metų plokščias stogas buvo traktuojamas, kaip blogos reputacijos, sunkiai montuojamas ir nepatvarus. Iki šiandien šis suvokimas vis dar dažniausiai atsiranda žmonių mintyse, kai kalba pasisuka apie plokščią stogą. 

Skaityti daugiau...

Struktūrinė hidroizoliacija

Rūsio, rezervuaro, pamatų, tiltų hidroizoliacija EPDM danga.

RESITRIX® membranos pirmiausia buvo sukurtos plokščių stogų hidroizoliavimui, bet antrasis tikslas yra specialių pastato sričių, kurioms reikia ypatingo lankstumo ir universalumo, hidroizoliavimas.

Skaityti daugiau...