Techninė pusė

Greitas ir lengvas montavimas

RESITRIX® EPDM membrana, hidroizoliacija yra lengvai klojama.

Dėl aukštos kokybės modifikuoto bitumo pagrindo, RESITRIX® hidroizoliacinė EPDM membrana gali būti lengvai ir saugiai montuojama ant praktiškai visų paviršių. Sujungiamų rulonų siūlės yra greitai ir paprastai sulydomos su karšto oro fenu.

Skaityti daugiau...

Nėra atviros liepsnos - nėra pavojaus

RESITRIX® EPDM membranai, hidroizoliacijai, stogo dangai dengti nereikalinga atvira liepsna.

Stogdengio ar montuotojo darbas yra vienas iš pavojingiausių Pasaulyje. Tai parodo ir dideli šių darbuotojų draudimo tarifai. Tačiau, kai kurios rizikos gali būti sumažintos, priklausomai nuo medžiagos, kuri yra naudojama stogo hidroizoliacijai.

Skaityti daugiau...

Ekologiški ir saugūs komponentai

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija yra ekologiška

RESITRIX® gaminiai yra atsparūs atmosferoje esančioms cheminėms medžiagoms ir pramonės išmetamiems teršalams. Šios hidroizoliacinės membranos yra sudarytos iš ekologiškų ir saugių produktų: stiklo, EPDM, TPE ir modifikuoto bitumo. 

Skaityti daugiau...

Nereikalauja priežiūros

RESITRIX® EPDM stogo danga, EPDM membrana, EPDM hidroizoliacija nereikalauja priežiūros.

Niekada anksčiau nebuvo taip lengva ir saugu taikyti geriausios kokybės hidroizoliacijos sistemas su beveik neribotomis pritaikymo galimybėmis. Visi gaminiai garantuoja puikią jūsų stogo projekto kokybę ir geriausią sprendimą.

Skaityti daugiau...

Ilgaamžės ypač saugios siūlės

RESITRIX® EPDM stogo danga visam gyvenimui.

Vienas iš RESITRIX® privalumų yra greitas ir paprastas montavimas. Rulonai yra sujungiami jų kraštus sulydant karšto oro fenu - arba mašininiu, arba rankiniu. Feno antgalis pakišamas po viršutiniu rulonu ir štai kas tada atsitinka:

Skaityti daugiau...

100% suderinamumas su bitumu

RESITRIX® EPDM stogo danga ant bituminės stogo dangos.

RESITRIX® hidroizoliacinių EPDM membranų gaminiai netelpa į jokias įprastinių stogo dangų kategorijas. Juos galima priskirti tiek vieno sluoksnio dengimo membranų kategorijai, tiek bituminėms, tiek savaime limpančioms stogo dangoms, membranoms.

Skaityti daugiau...

Sudėtyje neturi plastifikatorių

RESITRIX® EPDM stogo danga saugi sveikatai.

Plastifikatoriai yra cheminės medžiagos, kurios yra dedamos į kai kurias plastiko ir sintetines medžiagas tam, kad padarytų jas minkštas ir elastingas. Tačiau jie gali sukelti rimtą pavojų sveikata. Kai kurie plastifikatoriai linkę leisti dujas.

Skaityti daugiau...

Visoms stogų sistemoms

RESITRIX® EPDM stogo danga - paprasti mazgai, stogų, kaminų hidroizoliavimas.

RESITRIX® produktai siūlo patikimą ir aukštą plokščių stogų apsaugą ilgesniam nei 50 metų laikotarpiui. Stogo hidroizoliavimo galimybės su RESITRIX® membranomis yra beribės: įvairių stogo konstrukcijų, stoglangių, kaminų, praėjimų.

Skaityti daugiau...

Sandarumas visam gyvenimui

RESITRIX® EPDM stogo danga - sandarumas daugiau nei 50 metų.

Dėka viršutinio EPDM sluoksnio (etileno propileno dieno monomerų - sintetinio kaučiuko), RESITRIX® hidroizoliacinių membranų neveikia UV spinduliai, oro kaita ir temperatūrų svyravimai. RESITRIX® yra ypatingai atspari senėjimui.

Skaityti daugiau...

Puikūs mazgai ir detalės

RESITRIX® EPDM stogo danga - kaminų, stoglangių, kampų hidroizoliavimas.

Su RESITRIX® galima greitai ir lengvai montuoti bei detalizuoti net geometriškai sudėtingiausius mazgus. Stogai niekada nėra idealiai kvadratiniai ar plokšti - yra ir stogo įdubų, kaminų, latakų, parapetų, į kuriuos reikia atsižvelgti. 

Skaityti daugiau...

Atsakomybė aplinkos apsaugai

RESITRIX® EPDM stogo danga draugiška aplinkai.

RESITRIX® turi nepriklausomo CREM tyrimo "Būvio ciklo įvertinimas" akreditaciją, įrodančią šių hidroizoliacinių membranų poveikį aplinkai per visą eksploatavimo laikotarpį - nuo gamybos, per visą tarnavimo laikotarpį ir sunaikinant.

Skaityti daugiau...

Pakartotinai perdirbama

RESITRIX® EPDM stogo danga perdirbama.

Visos RESITRIX® hidroizoliacinės membranos yra perdirbamos ir tai patvirtina mūsų norą būti atsakinga aplinkai įmone. EPDM hidroizoliacinės membranos cheminės sudėties dėka, membranos tarnavimo laikas siekia kelis dešimtmečius.

Skaityti daugiau...

Tinkama visoms oro sąlygoms

RESITRIX® EPDM stogo danga tinka visoms oro sąlygoms.

Vėjas, lietus, saulė, karštis, užšalimo ir atšilimo ciklai neturi jokios įtakos RESITRIX® hidroizoliacinėms EPDM membranoms, todėl jos tampa atsparios senėjimui bei patikimiausiu ir ilgalaikiu sprendimu jūsų stogui.

Skaityti daugiau...

Išskirtinis elastingumas

RESITRIX® EPDM stogo danga lanksti - išsitempia iki 500 proc.

RESITRIX® hidroizoliacinės EPDM membranos nesitraukia dėl įterpto vulkanizuoto optinio stiklo pluošto, bei 100% plastifikatorių nebuvimo. RESITRIX® hidroizoliacinės membranos turi įrodytą lankstumą, esant net -40°C. 

Skaityti daugiau...